Fotografia 360°

Fotografia

Wykonujemy zdjęcia obrotowe 360° (prezentacja produktów 360°), klasyczną fotografie produktową, prezentacje wnętrz 360°, spacery wirtualne 360°( wirtualne wycieczki 360°) oraz wszelkie inne fotografie reklamowe.

Współczesny handel oraz sprzedaż usług coraz częściej odbywa się za pośrednictwem internetu. Jak pokazują badania, dobre zdjęcie produktu istotnie wpływa na chęć jego zakupu przez Internet. Dlatego istotne jest, aby klient miał możliwość jak najdokładniejszego obejrzenia interesującego go produktu.

Dzięki interaktywnym obrazom panoramicznym 360°, odwiedzający Waszą stronę internetową będzie mógł oglądać dany produkt jak gdyby trzymał go dłoniach, będzie mógł oglądać go z różnych stron i przyglądać się detalom. Natomiast oferenci tacy jak muzea, sklepy, hotele, pensjonaty, deweloperzy, agencje nieruchomości oraz właściciele sal konferencyjnych i weselnych, dzięki interaktywnym obrazom panoramicznym 360° będą mogli zaprezentować swoje usługi tak by przeglądający mogli przespacerować się po jego pomieszczeniach co z pewnością sprawi że nie zapomną o Waszej stronie internetowej i prezentowanej na niej ofercie. Taki wirtualny spacer po siedzibie firmy jest teraz jednym z najtańszych i najlepszych sposobów na reklamę.

Z wykonanych przez nas zdjęć korzystają:
sklepy internetowe
producenci
portale aukcyjne
hotele
pensjonaty
deweloperzy
agencje nieruchomości
właściciele sal konferencyjnych i weselnych
wystawy
muzea

Wykonane przez nas zdjęcia można wykorzystać w:

katalogach (fotografia produktowa)
sklepach i aukcjach internetowych
broszurach i innych drukach akcydensowych
materiałach marketingowych
prasie i magazynach
bazach danych
tworzeniu prezentacji
reklamie