Grafika komputerowa

Projekty graficzne

Kreujemy oryginalne, niepowtarzalne projekty graficzne kalendarzy, folderów reklamowych, logotypów, ulotek, katalogów, wizytówek, plakatów, kart menu, etykiet oraz wszelkich innych projektów reklamowych. Dbamy o detale. Tworzone przez nas projekty charakteryzuje przejrzysta kompozycja, czytelna struktura łatwa do zapamiętania oraz wzbudzająca zainteresowanie stylistyka. Nie tworzymy sztuki dla sztuki. Wszystkie nasze projekty powstają po konsultacjach z klientem, poznaniu jego potrzeb i wyobrażeń dotyczących oczekiwanego wizerunku. Wszystkie prace wykonuje zespół doświadczonych grafików komputerowych, a nad całością przeprowadzanych prac czuwa zawsze konsultant, który zna potrzeby Klienta i razem z grafikami dostosowuje projekt do jego wymagań.

Usługi z zakresu grafiki:

Projektowanie kalendarzy

projektowanie kalendarzy firmowych oraz wszelkiej innej grafiki reklamowej. Projektujemy kalendarze trójdzielne, jednodzielne, planszowe oraz wszystkie inne. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla biur i zakładów pracy. Posiadanie własnych, firmowych kalendarzy znacząco poprawia wizerunek firmy.

Projektowanie folderów reklamowych, katalogów

Folder jest to jeden z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych. Występuje w różnych formatach. Zadaniem folderu jest prezentacja towarów przy użyciu druku, ilustracji i kolorów. Folder wykorzystuje także różnego rodzaju mapy, wykresy, dane i inne elementy grafiki w większym stopniu niż ulotki, listy i karty reklamowe

Projektowanie logotypów

Logotyp jest to graficzny znak towarowy spełniający bardzo ważną rolę marketingową a jednocześnie informacyjną. Logo musi być łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane. Powinno przedstawiać symbol instytucji, organizacji, lub jakiejś idei, pomysłu. Dobrze zaprojektowany logotyp jest charakterystycznym oznaczeniem czegoś. Pełni rolę znaku informacyjnego.

Projektowanie ulotek

Ulotka to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form reklamy o małej objętości, zazwyczaj złożonym z jednej zagiętej kartki. Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji lub firmy. Ulotki zawierają najczęściej prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy.

Projektowanie wizytówek

Wizytówka to nie tylko prostokątny, podręczny karton, zapisany treścią. Twoja wizytówka powinna kojarzyć potencjalnego klienta z ofertą Twojej firmy.

Projektowanie plakatów

Plakat jest rodzajem wyrobu poligraficznego. Druk jednostronny, zdecydowanie dużego formatu (co najmniej A2), o charakterze reklamowym (nigdy wyłącznie informacyjnym), służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach).

Projektowanie kart menu

Karty menu to nie tylko informacja tekstowa o polecanych daniach i napojach.Karta to również wizytówka lokalu, która powinna przedstawiać charakter usług i klimat danej restauracji, kawiarni czy innego lokalu. Karta menu służy jako pewnego rodzaju folder reklamowy.