Karta menu „Sushi Bar”

Karta menu „Sushi Bar” - China Town

Projekt karty menu dla restauracji "Sushi Bar" oraz China Town.
Dodatkowe prace: Ulotki, Standy reklamowe.

Projektowanie kart menu. Projekt "BVC" Gdynia - Trójmiasto.

Projektowanie kart menu

Karta menu to nie tylko informacja tekstowa o polecanych daniach i napojach.Karta menu to również wizytówka lokalu, która powinna przedstawiać charakter usług i klimat danej restauracji, kawiarni czy innego lokalu. Karta menu służy jako pewnego rodzaju folder reklamowy.

Projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Ulotka to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form reklamy o małej objętości, zazwyczaj złożonym z jednej zagiętej kartki. Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji lub firmy. Ulotki zawierają najczęściej prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy.

Oferujemy projektowanie kart menu, folderów reklamowych, logotypów, ulotek, katalogów, wizytówek, plakatów, kalendarzy, etykiet oraz wszelkich innych projektów reklamowych.

Tworzone przez nas projekty charakteryzuje przejrzysta kompozycja, czytelna struktura łatwa do zapamiętania oraz wzbudzająca zainteresowanie stylistyka.

Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie tworzenia i realizacji grafiki komputerowej, stron internetowych, fotografii, reklamy multimedialnej. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują rzetelną obsługę, szybkie i sprawne wykonanie powierzonych nam zleceń.