Projekt wizytówki klubu „HORMON”

Projekt wizytówki klubu „HORMON” -

Projekt wizytówki dla klubu "Hormon" z Gdyni.
Dodatkowo wykonane prace:
Karta drinków, banery, zaproszenia, ulotki, logo.

Projekt wizytówki klubu Hormon z Gdyni

Projektowanie wizytówek

Realizujemy projekty wizytówek, folderów reklamowych, katalogów, kart menu, logotypów, kalendarzy, ulotek, plakatów, etykiet oraz wszelkich innych projektów reklamowych. Tworzone przez nas projekty charakteryzuje przejrzysta kompozycja, czytelna struktura oraz wzbudzająca zainteresowanie stylistyka.

Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie tworzenia i realizacji grafiki komputerowej, stron internetowych, fotografii, reklamy multimedialnej. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują rzetelną obsługę, szybkie i sprawne wykonanie powierzonych nam zleceń.

Projektowanie ulotek reklamowych

Ulotka klubu Hormon

Projekt ulotki dla klubu Hormon z Gdyni. Czytaj dalej…

Ulotka to jedna z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form reklamy o małej objętości, zazwyczaj złożonym z jednej zagiętej kartki. Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji lub firmy. Ulotki zawierają najczęściej prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy.

Projektowanie banerów

Projektowanie kart menu

Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie tworzenia i realizacji stron internetowych, grafiki komputerowej, fotografii, oraz reklamy multimedialnej. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują rzetelną obsługę, szybkie i sprawne wykonanie powierzonych nam zleceń. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm, osób szukających wsparcia w zakresie wykorzystania zaawansowanych narzędzi informatycznych oraz klasycznych metod reklamowych do właściwego prezentowania powierzonych nam zadań. Tworzymy rozwiązania na wielu płaszczyznach, staramy się doradzać tak, aby ułatwiać pracę innym. Wychodzimy z założenia, że podstawą wspólnego sukcesu jest zapewnienie obu stronom odpowiedniej formy wymiany informacji. Służą temu odpowiednie, sprawdzone procedury wspólnego budowania rozwiązań reklamowych. Rozwijamy się wraz z zapotrzebowaniem rynku oraz postępem techniki. Jesteśmy w stanie wspomagać Państwa działalność, tworząc support dla Państwa firmy, w pełnym jak i w niepełnym wymiarze godzin. Cechuje nas świeże spojrzenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujemy projekty o różnym stopniu złożoności i nie unikamy trudnych zadań. W działaniu stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość obsługi.