Zbigniew Pawłowski „IGŁA”

Zbigniew Pawłowski „IGŁA” -

Projekt i realizacja strony internetowej z panelem CMS (system zarządzania treścią) dla Zbigniewa Pawłowskiego - Poety o pseudonimie "IGŁA".

Projekt strony internetowej z panelem CMS dla Zbigniewa Pawłowskiego - Poety o pseudonimie "IGŁA".

Projektowanie stron internetowych

Realizujemy profesjonalne strony i blogi internetowe charakteryzujące się przejrzystą kompozycją, czytelną i łatwą do zapamiętania strukturą, oraz wzbudzającą zainteresowanie stylistyką. Nie tworzymy sztuki dla sztuki. Wszystkie nasze projekty cechuje funkcjonalność i przejrzystość. Powstają one po konsultacjach z klientem, poznaniu jego potrzeb i wyobrażeń dotyczących oczekiwanego wizerunku. Proponujemy wykonanie profesjonalnych witryn internetowych dzięki, którym Państwa firma może w skuteczny sposób zaistnieć w Internecie. Dla klientów pragnących zachować kontrolę nad często aktualizowaną zawartością strony i dokonywać zmian samodzielnie, posiadamy system klasy CMS, pozwalający na edycję treści serwisu poprzez przeglądarkę internetową, osobom bez specjalnego przygotowania informatycznego. Systemy CMS pozwalają skrócić czas aktualizacji serwisu, wyeliminować zewnętrznych wykonawców, a przez to obniżyć koszty obsługi. Systemy CMS umożliwiają lepszy kontakt z potencjalnymi klientami, zarówno w zakresie zbierania informacji jak i szybkiego reagowania na nie.

Wszystkie projektowane przez nas strony i blogi internetowe są realizowane pod indywidualne potrzeby klienta. Jednocześnie zwracamy uwagę aby wgrywały się szybko i wyświetlały na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach (RWD, SPEED, SEO).